Krawczyk pojedzie na igrzyska!

Świetna wiadomość nadeszła do nas z zapaśniczego turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich, który odbył się w Serbii. Zawodniczka Cementu Gryf Chełm Katarzyna Krawczyk wręcz zmiotła swoje rywalki z maty zdobywając złoty medal i olimpijską nominację, na którą ciężko pracowała przez ostatnie lata. Krawczyk będzie piątą reprezentantką chełmskiego klubu, która wystąpi w najważniejszej na świecie imprezie – igrzyskach olimpijskich.

4. PZU Maraton Lubelski tuż-tuż

W tym roku już po raz czwarty Lublin stanie się areną zmagań maratończyków oraz miejscem popularyzacji idei biegania. 4. PZU Maraton Lubelski wystartuje w niedzielę 8 maja o godz. 9. Start i meta usytuowane będą na placu Teatralnym przed nowo otwartym budynkiem Centrum Spotkania Kultur.

SPORTY WALKI

Karatecy zjechali do Woli Uhruskiej

W weekend 3-5 maja w Woli Uhruskiej odbyło się seminarium IKO Karate Kyokushin „Polesie Camp” zorganizowane przez klub karate Kyokushin Kanku w Chełmie.

INNE DYSCYPLINY

Grała Młodzież

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH
Wyniki spotkań sobotnio-niedzielnych: Avia Świdnik – Niedźwiadek Chełm 1:4, Unia Hrubieszów – AMSPN Hetman Zamość 4:2, Orlęta Radzyń Podlaski – Bogdanka Łęczna 3:2, Widok Lublin – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:0, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wisła Puławy 0:3, TOP 54 Biała Podlaska – Lewart MOSiR Lubartów przełożony.