admin

admin

Świdniczanin Cezary Bednarz zajął dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej trzeciej edycji biegowego cyklu City Trail.

Za nami losowanie Powiatowej Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. W pierwszym meczu sezonu 2016 we wtorek, 5 kwietnia o godzinie 17.30 FC Albatros zmierzy się Provend-SZKiC Express.

Ze zmiennym szczęściem rozpoczęły wiosenną rundę rozgrywek wojewódzkiej ligi młodzików zespoły świdnickiej Avii. Młodsi pokonali w Chełmie Niedźwiadka 5:1, starsi przegrali z chełmianami 0:1.

Pożyczanie pieniędzy w naszym kraju jest wręcz codziennością. Przez taką a nie inna sytuację ekonomiczną wiele rodzin decyduje się na skorzystanie z pomocy finansowej pożyczając pieniądze czy to w bankach czy w instytucjach pozabankowych.

K2_DATE_FORMAT_LC2

US pomoże z PIT-em

W sobotę, 16 kwietnia, w godz. 9-13 pracownicy chełmskiego Urzędu Skarbowego, w ramach dnia otwartego, pomogą wypełnić formularz podatkowy, poinformują o obowiązujących ulgach i odliczeniach podatkowych i wyjaśnią jak rozliczyć dochody zagraniczne.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Pokonaj cukrzycę

Szacuje się, że na cukrzycę cierpi nawet dwa miliony Polaków. Co gorsza ponad połowa cukrzyków nie zdaje sobie sprawy z tego, że choruje, a to może prowadzić do poważnych powikłań. Warto się zatem przebadać.

Na sklepowej półce możemy spotkać różne śmietany. Różnią się one od siebie nie tylko zawartością tłuszczu, ale także innymi cechami, które istotnie wpływają na ich walory i zastosowanie. Robimy zupę, sos, a może sałatkę? Warto wiedzieć jaka śmietana jest najlepsza do naszych celów.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Komfortowo z Komfortem

Szeroka gama dywanów, wykładzin dywanowych, paneli, podłóg drewnianych, fachowa obsługa i doradztwo - to wszystko już w Chełmie w nowo otwartym salonie firmowym Komfort przy ulicy Lwowskiej 105.

1 kwietnia ruszyło okienko transferowe w ramach II filara emerytalnego. Do końca lipca można decydować czy całość składki emerytalnej pozostawić w ZUS, czy też część przekazywać do OFE.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Brawo, Tempo!

Tempo Chełm pewnie pokonało IFLO Biała Podlaska w meczu szóstej kolejki III ligi mężczyzn w siatkówce o miejsca 1-6 i wciąż ma szansę na triumf w rozgrywkach. O wszystkim rozstrzygnie mecz na szczycie z Cisami Nałęczów zaplanowany na 9 kwietnia.

Strona 10 z 746