admin

admin

K2_DATE_FORMAT_LC2

Sara w krajowej czołówce

Doskonały wynik na mistrzostwach Polski w biegach przełajowych rozegranych w Wolborzu pod Tomaszowem Mazowieckim osiągnęła Sara Czelej.

34-letni mieszkaniec Krasnegostawu, broniąc się przed zatrzymaniem za jazdę po pijanemu, próbował przekupić policjantów zaproszeniem na... dobry obiad. Trafił kulą w płot. Teraz grozi mu 10 lat więzienia!

Zgodnie z zapowiedziami Zarząd Dróg Powiatowych w Krasnymstawie przystąpił do remontu części ul. Sobieskiego. Kierowcy długo na to czekali, ale teraz muszą się uzbroić w cierpliwość. Są spore utrudnienia w ruchu.

Mateusz Pisarski został wicemistrzem Polski w zapasach w stylu wolnym! To największy sukces zawodnika z Krasnegostawu w tej dyscyplinie sportu od kilkunastu lat.

Atrakcyjna cena, bogate wyposażenie dodatkowe oraz sprawdzone silniki prosto od Volkswagena to największe zalety limuzyny zza naszej południowej granicy, czyli Skody Superb. Jest to idealny samochód na długie wyjazdy, bo zapewnia maksimum komfortu, oferuje wielki bagażnik, a dzięki napędowi na obie osie poradzi sobie na najtrudniejszej nawierzchni.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Pasy ratują życie

Kierowca opla omegi wpadł w poślizg. Auto wpadło do rowu. Zostało doszczętnie zniszczone. Kierowcy i trójce pasażerów nic się nie stało, bo mieli zapięte pasy bezpieczeństwa.

Do końca 2014 roku zostanie zmodernizowana chełmska oczyszczalnia ścieków oraz 1,5 km głównego kolektora sanitarnego. W Chełmie powstanie prawie 14 km kanalizacji sanitarnej oraz ponad 8 km sieci wodociągowej. To wszystko za sprawą realizowanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Chełmie projektu pn. „Modernizacja oczyszczalni ścieków w Chełmie wraz z rozbudową systemu wodno – kanalizacyjnego”.

Wygląda jak amerykański krążownik szos, ale zbudowali go Włosi. Ma zwiększony prześwit, ale napęd tylko na przednią oś. W katalogu oferuje siedem miejsc, ale tak naprawdę zmieści się w nim pięć osób. Mowa o Fiacie Freemont - aucie, którego charakter najlepiej oddaje wyraz „prawie”.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Skoda Roomster 1,4 85 KM

Pojemna i niezwykle funkcjonalna kabina przy niewielkich wymiarach zewnętrznych to największy atut Skody Roomster. To auto mogłoby być naprawdę fajne, gdyby nie jeden szczegół, a mianowicie jego szare i przygnębiające wnętrze, jakiego nie powstydziłby się niejeden karawan.

Strona 746 z 746