admin

admin

W sobotę na Orliku przy SP nr 52 odbył się kolejny turniej z cyklu Grand Prix Lublina. Choć lało jak z cebra, młodzi piłkarze, gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zadecydowali, że będą grali.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Złoci chłopcy

Cztery medale, w tym trzy złote, zdobyli pięściarze z Lublina w rozgrywanych w Krakowie 23. Mistrzostwach Polski Juniorów. Na najwyższym stopniu podium stanęli Karol Warda z Berej Boxing oraz Michał Soczyński i Wiktor Szadkowski z KS Paco. Brąz wywalczył Kamil Wieczorek, kolejny z „pacowiczów”.

K2_DATE_FORMAT_LC2

eUrząd 2014-2020

NASZ PATRONAT Konferencja z myślą o jednostkach samorządu terytorialnego

W ubiegłym tygodniu zakończył się głośny proces przeciwko Tomaszowi W., który 3 lata temu w Chełmie zastrzelił swoją byłą dziewczynę, a następnie usiłował upozorować jej samobójstwo. Sąd uznał go za winnego zbrodni i podtrzymał wcześniejszy wyrok 25 lat więzienia. Tomasz W. będzie musiał też zapłacić 100 tys. zł zadośćuczynienia rodzinie swojej ofiary.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Nie daj się oszustom!

Jak rozpoznać oszusta, jak radzić sobie w kontakcie z nim oraz jak nie dać się oszukać - tego uczą seniorów policjanci i pracownik banku. To wspólna inicjatywa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie i Banku Pekao SA.

(31 marca) W Domu Myśliwych Ziemi Chełmskiej w Kumowej Dolinie odbyła się coroczna ocena prawidłowości pozyskania jeleni byków. Komisja oceny pod przewodnictwem Tadeusza Niedźwiedzkiego oceniła 227 pozyskanych byków.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Nowe wędki od Robinsona

Firma Robinson rozszerza ofertę wędzisk ze znakomitej serii Van Den Eynde - Robinson Team o najbardziej popularne modele zaprojektowane do połowów metodą odległościową oraz gruntową na pickery lub feedery. Produkty te odznaczają się wysoką jakością i znajdują się w zasięgu finansowym przeciętnego wędkarza.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Cztery lata Artura Bożyka

Dokładnie 10 kwietnia 2012 r. Artur Bożyk rozpoczął pracę w ChKS Chełmianka jako trener pierwszego zespołu. W ubiegłą niedzielę minęły cztery lata, od kiedy prowadzi trzecioligowy zespół z Chełma. Można powiedzieć, że jest najdłużej pracującym trenerem spośród wszystkich szkoleniowców w trzeciej lidze. Przynajmniej jeśli chodzi o zespoły z województwa lubelskiego.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Dziewczęta z 15 medalami!

Aż piętnaście krążków zdobyły zapaśniczki Cementu Gryf Chełm w mistrzostwach Polski LZS. Podopieczne Dariusza Kucharskiego wywalczyły sześć złotych medali, trzy srebrne i sześć brązowych.

K2_DATE_FORMAT_LC2

TRAMPKARZE

I LIGA: Niedźwiadek Chełm – Pławanice Kamień 11:2, Sawena Sawin – Włodawianka 2:3. Mecze: Ogniwo Wierzbica – Kłos Chełm, Sparta Rejowiec Fabryczny – Ruch Izbica odbędą się w poniedziałek 11 bm. zaś spotkanie Jedynka Krasnystaw – Victoria Żmudź w środę 13 bm.

Strona 6 z 746