admin

admin

K2_DATE_FORMAT_LC2

Brat przeszedł obok meczu

FRASSATI FAJSŁAWICE – BRAT CUKROWNIK SIENNICA NADOLNA 5:1 (3:0)

OGNIWO WIERZBICA – UNIA REJOWIEC 0:1 (0:1)

K2_DATE_FORMAT_LC2

Ulewa rozmyła drogę

 Dom na piasku nie przetrwa długo.

Ponad 42 tysiące osób odwiedziło Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego we Włodawie w 2015 roku. Instytucja chwali się, że to najwięcej od co najmniej kilku lat. W tym roku padnie na pewno rekord odwiedzających, m.in. za sprawą wrześniowego Festiwalu Trzech Kultur.

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce-Osadzie, w ramach współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lublinie, odbyło się przekazanie urządzeń pomiarowych i kontrolnych wykorzystywanych przez pracowników kontroli AR i MR oddział Lublin.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Sumin

Na początku był Somin

Rozpoczęły się rozgrywki Powiatowej Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich, organizowane przez Starostwo Powiatowe w Świdniku i Ognisko TKKF Świt. W dwóch ligach rywalizuje, podobnie jak przed rokiem, 17 zespołów.

W najbliższy weekend w Olympiahalle w Innsbrucku odbędzie się turniej Austrian Classics – Puchar Świata w kickboxingu. W zawodach, w gronie ponad półtora tysiąca zawodników, którzy przystąpią do rywalizacji, wystartuje troje reprezentantów LKSW Dan Świdnik. Do kadry narodowej na imprezę zostali powołani Paweł Zdun i Adrianna Skowrytko, barwy klubowe reprezentować będzie zaś Zuzanna Wesołowska.

Podawały się za urzędniczki ZUS albo pielęgniarki z NFZ. Wchodziły do mieszkań starszych ludzi w Lublinie i ich okradały.

Idąc, zataczały się, a potem zaczęły wyżywać się nad latarniami przy trawniku. Wyczyny pijanych dziewczyn nagrały kamery, a potem na filmie w Internecie rozpoznali je… ich rodzice. Okazało się, że to 14-latki!

Strona 4 z 746