admin

admin

Kancelaria radców prawnych i adwokatów Grabowscy i Wspólnicy już od kilku lat cieszy się renomą i popularnością wśród rodowitych mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego. Odszkodowania, Odwołania, Podatki. Potrzebujesz pomocy specjalisty? Dobrze trafiłeś skontaktuj się z naszymi prawnikami a na pewno Ci pomogą. Zajmowaliśmy sie już wieloma sprawami, nasza oferta skierowana jest do każdej branży i każdego rodzaju działalności oraz do osób fizycznych. 

 

 

Wydarzenie odbędzie się w dniu 18 maja 2016 r. w godz. 1100 - 1700 w Świdniku na Placu Konstytucji 3 Maja, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10.

Rada Miasta Lublin odrzuciła zarówno wezwanie Społecznego komitetu na rzecz zagospodarowania działek przy ul. Bluszczowej 2/ul. Dożynkowej 31 do uchylenie lutowej uchwały o sprzedaży tych działek Archidiecezji Lubelskiej, jak również obywatelski projekt uchwały o budowie w tym miejscu żłobka i przedszkola.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Supersiostra Nowomińska

Marzena Nowomińska, pracująca na Oddziale Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Lublinie, została Pielęgniarką Roku 2015. Jej zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie, ogłoszono podczas uroczystej gali.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Alfons w opałach

Spokój wrócił na osiedla. Policjanci zlikwidowali dwie agencje towarzyskie w Lublinie. Zdaniem śledczych obie prowadził ten sam alfons.

K2_DATE_FORMAT_LC2

Wszechstronna naprawa

W poniedziałek , 18 kwietnia rozpoczęła się przebudowa alei Kompozytorów Polskich. Remontowany jest odcinek od al. Smorawińskiego do ul. Północnej wraz z renowacją dwóch wyeksploatowanych wiaduktów.

Młodzi piłkarze ze Szkoły Podstawowej nr 29 zajęli trzecie miejsce w W finałach wojewódzkich ogólnopolskiego turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

Kinga Kołosińska, siatkarka plażowa AZS UMCS TPS, na kilka dni zawitała do Lublina. Mimo intensywnych przygotowań do kolejnych turniejów z cyklu Grand Prix FIVB oraz mistrzostw Europy i igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro znalazła chwilę na krótką rozmowę.

Nie udało się szczypiornistkom MKS Selgros Lublin wywalczyć po raz kolejny Pucharu Polski. Z marzeniami o trofeum mistrzynie kraju pożegnały się już w półfinale, przegrywając niespodziewanie z Vistalem Gdynia 21:24.

DomLublin.pl AZS UMCS już w sobotę może awansować do półfinałów play-off II ligi

Strona 1 z 746