Informacje motoryzacyjne
Informacje motoryzacyjne

Informacje motoryzacyjne (173)

poniedziałek, 04 kwietnia 2016 08:55

Maserati Levante - znamy polskie ceny

Napisane przez bm

Na międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie odbyła się światowa premiera pierwszego w historii SUV-a Maserati. Polska będzie pierwszym krajem, w którym model Levante zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności.

poniedziałek, 04 kwietnia 2016 08:39

Kierowcy na start!

Napisane przez bm

W niedzielę 10 kwietnia odbędzie się Samochodowy RallySprint o Puchary Skate Shopu METRO organizowany przez Automobilklub Chełmski.

czwartek, 31 marca 2016 06:42

Części samochodowe – dlaczego warto kupować oryginalne?

Napisane przez admin

Rynek motoryzacyjny oferuje ogromną ilość części zamiennych. Oddając samochód do naprawy stoimy przed dylematem, czy kupić oryginalne części, czy też wybrać tańsze zamienniki. A może lepszym rozwiązaniem jest zakup części używanych? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na to pytanie.

środa, 30 marca 2016 07:54

Mitsubishi Motors - 20 lat w Polsce

Napisane przez admin

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors świętuje w tym roku 20. rocznicę działalności. Firma jest częścią japońskiego koncernu Mitsubishi Motors Corporation, który rocznie sprzedaje około 1 300 000 samochodów na świecie. Koncern specjalizuje się w produkcji aut 4x4, SUV-ów, crossoverów i pickupów i słynie z pionierskich technologii. Polska filia MMC działa w Polsce od 1996 roku i przez te 20 lat do polskich klientów trafiło 80 000 samochodów spod znaku trzech diamentów.

środa, 23 marca 2016 07:38

Jak postępować po kradzieży samochodu

Napisane przez admin

Kradzieże samochodów zdarzają się w naszym kraju dość często. Jeśli także i nasz samochód padnie łupem złodzieja, powinniśmy niezwłocznie zgłosić się na policję, a następnie poinformować o sprawie ubezpieczyciela. Kierowcy, którzy wykupili dodatkowe ubezpieczenie AC, mogą otrzymać z tego tytułu odszkodowanie.

poniedziałek, 14 marca 2016 09:09

Fino nagrodzone na branżowych targach

Napisane przez bm

W pierwszy weekend miesiąca (5-6 marca) w Lublinie odbyły się targi rolnicze Agro – Park. Impreza przyciągnęła około 200 wystawców i całą rzeszę zwiedzających. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się duże ciągniki rolnicze, wśród nich Deutz-Fahr wystawiony przez chełmską firmę PUH Fino sp. z o.o.

poniedziałek, 14 marca 2016 09:08

Ostatni dzwonek na zwrot za kartę pojazdu

Napisane przez bm

Czternastego kwietnia minie 10 lat od daty wydania ostatnich kart pojazdów kosztujących 500 zł. Do tego czasu nieliczni właściciele pojazdów zarejestrowanych w marcu i kwietniu 2006 r. mają jeszcze szansę na odzyskanie 425 zł, bo o tyle więcej trzeba było zapłacić powiatom za ten dokument.

środa, 02 marca 2016 12:04

OC i AC – najważniejsze zasady zakupu

Napisane przez admin

Dla pełnego zabezpieczenia swojego samochodu, czyli wykupienia pakietu OC z AC wcale nie potrzeba „grubego portfela”. Obecnie ubezpieczyciele proponują ochronę ubezpieczeniową o najróżniejszym zakresie, dzięki czemu na zakup polisy dobrowolnej (AC) stać niemal każdego właściciela pojazdu. Jak kupić najlepszą i najtańszą?

wtorek, 01 marca 2016 10:12

Wynajem długoterminowy – idealne rozwiązanie dla firm?

Napisane przez admin

ford-mondeo-wynajem-dlugoterminowyW ostatnich latach wynajem długoterminowy samochodów zyskał na znacznej popularności wśród polskich przedsiębiorców. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ jest to jedno z lepszych rozwiązań dla firm, które chcą rozwinąć swoją flotę pojazdów, a jednocześnie nie leży w ich interesach wikłanie się w wieloletnie zobowiązania kredytowe. Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, czy rzeczywiście wynajem długoterminowy sprawdzi się również w jego przedsiębiorstwie, to zachęcamy do dalszej lektury artykułu.

poniedziałek, 29 lutego 2016 12:18

Nowy Hyundai Elantra już u nas

Napisane przez admin

Hyundai Motor Poland rozpoczął przyjmowanie zamówień na całkowicie nowy model Elantra, jeszcze przed pojawieniem się samochodu w salonach dealerskich. Polska jest największym rynkiem, jeśli chodzi o sprzedaż sedanów w Europie, stąd decyzja o jak najszybszym przedstawieniu oferty na ten model.

Strona 1 z 13