czwartek, 15 września 2011 16:55

Kancelaria Grabowscy i Wspolnicy

Kancelaria radców prawnych i adwokatów Grabowscy i Wspólnicy już od kilku lat cieszy się renomą i popularnością wśród rodowitych mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego. Odszkodowania, Odwołania, Podatki. Potrzebujesz pomocy specjalisty? Dobrze trafiłeś skontaktuj się z naszymi prawnikami a na pewno Ci pomogą. Zajmowaliśmy sie już wieloma sprawami, nasza oferta skierowana jest do każdej branży i każdego rodzaju działalności oraz do osób fizycznych. 

 

 

czwartek, 21 kwietnia 2016 13:49

Ekspresówka uzdrowiła ruch

Rozdzielenie ruchu lokalnego od tranzytowego, poprawa bezpieczeństwa oraz zwiększenie płynności ruchu, to jedne z podstawowych czynników branych pod uwagę przy projektowaniu nowych tras. GDDKiA przedstawiło wyniki generalnego pomiaru ruchu 2015 w województwie lubelskim.

czwartek, 21 kwietnia 2016 13:47

Lublin pamięta o ofiarach zbrodni katyńskiej

W niedzielę, 17 kwietnia, w Lublinie rozpoczęły się dwudniowe obchody 76. rocznicy zbrodni katyńskiej.

czwartek, 21 kwietnia 2016 13:47

Czechów chce debaty

Rada Dzielnicy Czechów Południowy na swoim ostatnim posiedzeniu ponownie zaapelowała do władz miasta o jak najszybsze przeprowadzenie debaty w sprawie planów zagospodarowania górek czechowskich.

czwartek, 21 kwietnia 2016 13:46

Szansa dla młodych przedsiębiorców

Młodzi przedsiębiorcy stają przed koleją szansą na rozwinięcie skrzydeł.

czwartek, 21 kwietnia 2016 13:46

Zasłużyli na... śmierdzącą klitkę

Mieszkają niczym w więziennej celi. Szukają pomocy, ale wszędzie słyszą, że muszą poradzić sobie sami, ponieważ szesnastometrowe mieszkanie należy do nich. Gdyby należało do Zarządu Nieruchomości Komunalnych, 95-letni Jan Maciążek i jego córka Grażyna mieliby szanse na uzyskanie pomocy.