LUBLIN
czwartek, 21 kwietnia 2016 11:38

Bezkonkurencyjni przyrodnicy

Studenci Uniwersytetu Przyrodniczego wygrali klasyfikację Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w trójboju siłowym. Indywidualnie przyrodnicy okazali się najlepsi w czterech z pięciu rozgrywanych w 2. rundzie kategoriach wagowych!

czwartek, 21 kwietnia 2016 11:34

Brawa dla młodych piłkarzy z SP nr 29

Młodzi piłkarze ze Szkoły Podstawowej nr 29 zajęli trzecie miejsce w W finałach wojewódzkich ogólnopolskiego turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

czwartek, 21 kwietnia 2016 11:39

4. PZU Maraton Lubelski tuż-tuż

W tym roku już po raz czwarty Lublin stanie się areną zmagań maratończyków oraz miejscem popularyzacji idei biegania. 4. PZU Maraton Lubelski wystartuje w niedzielę 8 maja o godz. 9. Start i meta usytuowane będą na placu Teatralnym przed nowo otwartym budynkiem Centrum Spotkania Kultur.

czwartek, 21 kwietnia 2016 11:30

Wygrała tylko Avia

Ze zmiennym szczęściem walczyły w miniony weekend nasze trzecioligowe zespoły. W Świdniku Avia pokonała 5:0 Orła Przeworsk, w Lublinie prowadzący w tabeli Motor zremisował z Sokołem Sieniawa 1:1, a w Przemyślu Lublinianka przegrała 0:1 z Polonią.

czwartek, 21 kwietnia 2016 11:26

Faworyt bezlitosny dla gospodarzy

W meczu drugiej kolejki PLFA I Tytani Lublin przegrali z Tychy Falcons 14:54. To druga porażka lubelskiego zespołu w rozgrywkach, a pierwsza przed własną publicznością w nowym sezonie. Przed tygodniem lublinianie ulegli w Krakowie Kings.

13 czerwca wszystko będzie już jasne

Kinga Kołosińska, siatkarka plażowa AZS UMCS TPS, na kilka dni zawitała do Lublina. Mimo intensywnych przygotowań do kolejnych turniejów z cyklu Grand Prix FIVB oraz mistrzostw Europy i igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro znalazła chwilę na krótką rozmowę.

czwartek, 21 kwietnia 2016 08:54

Łukasz Maciec pokonał Ramosa

Łukasz Maciec (23-3-1, 5 KO), jedyny lubelski pięściarz zawodowy pokonał w sobotę jednogłośnie na punkty Jeremy Ramosa (9-4, 4 KO) podczas gali PBC w Nowym Jorku. Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 77-74 i dwukrotnie 79-73.

czwartek, 21 kwietnia 2016 08:49

Puchar Polski nie dla MKS Selgros

Nie udało się szczypiornistkom MKS Selgros Lublin wywalczyć po raz kolejny Pucharu Polski. Z marzeniami o trofeum mistrzynie kraju pożegnały się już w półfinale, przegrywając niespodziewanie z Vistalem Gdynia 21:24.