poniedziałek, 11 kwietnia 2016 12:15

Białka, Rońsko i Zażółkiew chcą porządnej drogi

Ma status drogi wojewódzkiej, a niejedna wiejska szosa wygląda lepiej od niej. Mieszkańcy Białki, Rońska i Zażółkwki apelują o jak najszybszą przebudowę rozpadającej się drogi nr 842 pod Krasnymstawem.

poniedziałek, 11 kwietnia 2016 12:14

Wyprzedzanie zakończone dachowaniem

Patrząc na zdjęcia z kolizji, która miała miejsce pod Łopiennikiem Górnym, aż trudno uwierzyć w to, że nikomu nic się nie stało. Na krajowej siedemnastce 25-letnia kobieta manewr wyprzedzania zakończyła dachowaniem.

poniedziałek, 11 kwietnia 2016 12:14

Uszkodził auto na powiatówce

Na 3,5 tys. zł ocenił koszty naprawy uszkodzonego koła w swoim audi mieszkaniec powiatu krasnostawskiego. Wszystko przez to, że musiał jechać drogą Gorzków - Orchowiec. - Mam dość! Postaram się dobrać do d... chamom, którzy mają klapki na oczach i olewają ludzi w tak prymitywny sposób! – nie przebiera w słowach poszkodowany.

poniedziałek, 11 kwietnia 2016 12:13

Szansa na kolektory

Gmina Łopiennik Górny zamierza złożyć wniosek o pozyskanie środków na zakup i montaż kolektorów słonecznych na budynkach mieszkalnych. Chętni już mogą zgłaszać się do urzędu.

poniedziałek, 11 kwietnia 2016 12:12

Plaga pijanych kierowców

Wystarczył weekend, by krasnostawscy policjanci zatrzymali prawo jazdy czterem kierowcom znajdującym się pod wpływem alkoholu. Wpadł też rowerzysta, który miał 1,5 promila.

poniedziałek, 11 kwietnia 2016 12:12

Uwaga! Ktoś próbuje truć psy!

Przy ul. Okrzei w Krasnymstawie ktoś wyrzuca na trawnik mięso naszpikowane trucizną. Być może liczy na to, że zjedzą je psy. Sprawą zainteresowała się krasnostawska sekcja Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt, a nawet burmistrz Hanna Mazurkiewicz.