Nowy dom

Robert Rycąbel: W tym roku przypada XV Jubileuszowa edycja konkursu DOM „O Kryształową Cegłę” na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej na Szlaku Słońca i Śniegu. Przypomnijmy jego najważniejsze założenia.

Jedni na urlopy, a inni – kielnie i szpachle w dłoń! Letnia aura nie tylko kusi do bliższych i dalszych wyjazdów – czasem zachęca do odkładanego dawno remontu, ukazując domowe usterki i zaniedbania, których się jakoś nie zauważało. Stwarza dobrą okazję, by przy większym urlopie dokonać choć kilku drobnych napraw.

Robert Rycąbel: Lubelski rynek deweloperski obfituje w propozycje mieszkań. Czym wyróżnia się realizowane przez Was osiedle pod nazwą Koncertowa Dolina?

Tak niskiego oprocentowania kredytów hipotecznych, jakie było w maju 2015 r., możemy już w przyszłości nie doświadczyć. Kredyty są obecnie łatwo dostępne, lecz wraz ze wzrostem oprocentowania ich dostępność będzie się zmniejszała – czytamy w czerwcowym raporcie portalu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.

Elegancka czerń i biel w łazience

Robert Rycąbel: Rozpoczynając lub rozwijając działalność biznesową, właściwie już nie musimy martwić się o lokalizację, gdyż na gospodarczej mapie Lublina – już oficjalnie – pojawiła się nowa globalna marka.

Pod koniec maja Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu trzecią okolicznościową monetę pięciozłotową w tzw. standardzie obiegowym pod nazwą „Kanał Bydgoski”. To kolejna z monet z serii „Odkryj Polskę” (pierwszą monetą tej serii była moneta „25 lat wolności”, wyemitowana w maju 2014 roku, kolejną – „Zamek Królewski w Warszawie” z listopada 2014 r.).

Pokój z aneksem kuchennym to powszechnie stosowane rozwiązanie nie tylko w małych mieszkaniach. Praktycznym i modnym sposobem na oddzielenie części kuchennej od salonu jest własny minibarek.

WC Rimfree® gwarantuje: już nie musisz bać się tego, co kryje się pod kołnierzem miski sedesowej!

Strona 8 z 22