Nowy dom

Naturalna, klinkierowa, stylizowana, biała, czerwona czy malowana – nieważne jaka, ważne, że efektowna… właśnie taka jest cegła. Produkt wyjątkowo przykuwający całą uwagę, nawet gdy jest tylko dodatkiem, staje się koronną dekoracją wszystkich wnętrz.

Temperatury coraz niższe i coraz krótsze, chłodniejsze dni. Sezon ogrzewania chyba ruszył na dobre. Budując dom i projektując jego ogrzewanie, właściciel staje przed dylematem, jakiego rodzaju paliwa użyć, aby w domu było zawsze ciepło. Gdy brakuje dostępu do sieci gazowej, do wyboru pozostają: olej opałowy, gaz płynny lub paliwa stałe.

Nie ma chyba przyjemniejszego sposobu na długie i chłodne jesienno-zimowe wieczory niż relaks w domowym zaciszu przy blasku ognia, którego ciepło miło grzeje, a widok relaksuje. Najprostszym sposobem uzyskania takiego stanu w naszym mieszkaniu jest instalacja wolno stojącego pieca kominkowego, tak zwanej kozy.

Zmiana charakteru i wyglądu wnętrza u wielu z nas wywołuje strach przed bałaganem, przeciągającymi się pracami wykończeniowymi, a co za tym idzie utrudnieniem życia domowników. Jednak zgodnie z powiedzeniem, że „cel uświęca środki” marzenie o pięknych wnętrzach pozwala nam uzbroić się w cierpliwość i przetrwać aranżacyjne rewolucje. Czy faktycznie jednak jest to konieczne?

Czas spędzony w ogrodzie należy do szczególnie przyjemnych - nie licząc obowiązków, jakie wiążą się z pielęgnacją roślin, relaks w przydomowej altanie może być zbawienny dla naszego samopoczucia. Czasem jednak nie mamy altany, a potrzebujemy schronić się przed słońcem lub lekką mżawką; w takim przypadku warto pomyśleć o parasolu ogrodowym. Zanim jednak wybierzemy konkretny model, należy zastanowić się, jakie są nasze potrzeby i czym kierować się przy dokonywaniu zakupu.

Robert Rycąbel: Sprawił Pan miłą niespodziankę kibicom sportu na Lubelszczyźnie. Nawet prezydent Lublina Krzysztof Żuk zjawił się osobiście na uroczystym podpisaniu umowy sponsorskiej między TBV Sp. z o.o. a MKS Start Lublin...

Po raz kolejny zapowiadamy jesienną edycję Giełdy Mieszkań. To cykliczne wydarzenie odbywające się dwa razy w ciągu roku. Wiosenne edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem. W ten weekend czeka nas jesienna odsłona.

„Koncertowa Dolina” to jedno z pierwszych w Polsce osiedli domów wielorodzinnych o parametrach energooszczędnych realizowane przez Grupę domlublin.pl. Osiedle położone jest na wysokości osiedla Choiny przy ul. Koncertowej. Otoczenie zieleni, aleja spacerowa, kort tenisowy, siłownia zewnętrzna, ścieżka rowerowa, plac zabaw – wyróżniają to osiedle.

Asortyment przeznaczony zarówno dla fachowców, jak i klientów indywidualnych, zawierający wysokiej jakości materiały do budowy, remontu oraz wykończenia w – jak przekonują włąściciele – najbardziej korzystnych cenach na rynku. Od minionej środy mieszkańcy Lublina i Lubelszczyzny mogą zaopatrywać się w sklepie i zarazem składzie budowlano-remontowym sieci Bricoman w Lublinie.

Strona 6 z 22