Nowy dom

Nowa marka na mapie gospodarczej Lublina. Największy na świecie dostawca tzw. elastycznych rozwiązań w zakresie miejsc pracy – firma Regus – otwiera swój oddział w Lublinie w kompleksie biurowym przy ul. Zana 39/39A. Najemcę podczas negocjacji warunków umowy najmu reprezentowali eksperci firmy Knight Frank.

Powrót do domu po ciężkim dniu: brama wjazdowa uchyla się gościnnie, w ogrodzie włączają się światła, drzwi garażowe otwierają się same, w oknach podnoszą się rolety... Nie, wcale nie trzeba być krezusem, by tak wyglądała codzienność. Nowoczesne systemy automatyki budynku to niesłabnąca moda wśród inwestorów, ale i rozwiązania coraz bardziej dostępne pod względem ekonomicznym i funkcjonalnym.

Przy ulicy Krańcowej w Lublinie powstaje nowe osiedle mieszkaniowe pod nazwą Nova Krańcowa. Atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, która pozwala szybko dostać się do centrum miasta. Inwestor – Grupa DomLublin.pl – zapewnia solidną jakość wykonawstwa i wysoki standard mieszkań w przystępnej cenie.

Przed tygodniem pisaliśmy o roślinach na wiosnę. A skoro troszczymy się o naszych „zielonych domowników”, których w domu najczęściej eksponujemy w oknie to może warto przy okazji zająć się także parapetem? To nie tylko wykończenie wnęki okiennej. Coraz częściej pełni też funkcje użytkowe i dekoracyjne. Stare parapety – najczęściej lastrykowe lub cementowe – można ubrać w całkiem nowe szaty.

Robert Rycąbel: Spotkaliśmy się w dość nietypowym miejscu, bo na nowym lubelskim stadionie Lublin Arena, na którym odbywało się spotkanie pod hasłem „Studio Dobrych Rozwiązań”. Z udziałem projektantów i architektów wnętrz rozmawialiśmy o tym, co modne i istotne, jeśli chodzi o łazienkowe trendy w tym sezonie.

Nowoczesny i komfortowy. Współczesny, a zarazem nawiązujący do klasycznego stylu śródmiejskich kamienic – tak będzie wyglądał budynek, który powstaje w samym sercu Lublina przy ul. 3 Maja 7. Inwestycja pod nazwą Kamienica pod Siódemką zostanie ukończona w III kwartale przyszłego roku.

Osiedle Nowy Początek to doskonała oferta dla osób, które pragną połączyć zalety życia w mieście z komfortem, jaki daje mieszkanie z dala od zgiełku. Inwestycja Grupy NAPOLLO (wcześniej pod nazwą: NAP Invest Group) położona jest w dzielnicy Ponikwoda, przy ulicy Cz. Strzeszewskiego 13 i 15.

Osiedle pod nazwą Koncertowa Dolina położone jest w Lublinie przy ulicy Koncertowej. Inwestor postawił na atrakcyjność lokalizacji, energooszczędność i rewelacyjne warunki współpracy z nabywcami mieszkań, którzy już w trakcie procesu budowy mogą sami wpływać na to, jak będzie wyglądało ich przyszłe mieszkanie.

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy majowy weekend. Zastanawiamy się, które prace ogrodowe powinniśmy wykonać jako pierwsze. Przed ich rozpoczęciem przejrzyjmy schowek z narzędziami i zastanówmy się, czy czegoś nam nie brakuje. Niezbędne narzędzia ogrodowe oraz preparaty do pielęgnacji i ochrony roślin można zakupić w marketach budowlanych. Podobnie jak nowe odmiany kwiatów, które upiększą nasze otoczenie.

Strona 9 z 22