Nowy dom

Wiosna to czas wzmożonych prac porządkowych i pielęgnacyjnych w ogrodzie. Mrozy i opady śniegu mogły uszkodzić system rynnowy, połamać grube konary drzew albo zniszczyć elementy elewacji.

To największy projekt energetyczny Lubelszczyzny ostatnich lat, a zarazem jeden z priorytetowych. Ma nam zapewnić bezpieczeństwo energetyczne. W Grupie Azoty w Puławach powstanie nowa elektrociepłownia gazowa o mocy rzędu ~400 MWe. Szacowany koszt inwestycji to ponad 1,1 mld zł.

Robert Rycąbel: Spotykamy się na Targach LUBDOM 2016. Jako firma wchodząca w skład Lubelskiej Wyżyny IT chyba jednak nie macie wiele wspólnego z branżą budowlaną…

Studenci, na start! 5 tysięcy złotych oraz płatny staż czeka na zwycięzcę konkursu „Kreatywność kluczem do sukcesu”, który organizuje jeden z największych pracodawców regionu lubelskiego, firma POL-SKONE, znany producent drzwi i okien.

Przed nami budowlany weekend. W dniach 1 – 3 kwietnia 2016 r. w hali MTL przy ul. Dworcowej w Lublinie odbędzie się XXXVI edycja Targów Budowlanych LUBDOM.

Tegoroczne Forum Inwestycyjne, organizowane corocznie przez Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu, przebiegało pod hasłem „Energetyka–OZE–Efektywność Energetyczna –Fundusze Unijne”.

Mieszkania spełniają najwyższe standardy „trzy w jednym”: funkcjonalność, nowoczesność i energooszczędność. Dostępne lokale wielopokojowe o pow. 45, 48, 55, 61, 68, 72, 83, 88 mkw. w atrakcyjnej cenie średnio 4,7 – 5,6 tys. zł za mkw. Istnieje możliwość łączenia mieszkań.

Gwarantowana najwyższa jakość wykonawstwa i solidność na każdym etapie procesu inwestycyjnego! W nowoczesnym osiedlu, zlokalizowanym na lubelskich Bronowicach czekają mieszkania o pow. 33,23 – 76,72 mkw. Uwaga – promocja! Dwa pokoje już od 165 tys. zł!

Nowoczesny i komfortowy, współczesny, a zarazem nawiązujący do klasycznego stylu śródmiejskich kamienic – tak będzie wyglądał budynek, który powstaje w samym sercu Lublina przy ul. 3 Maja 7. Inwestycja, pod nazwą Kamienica pod Siódemką zostanie ukończona w III kwartale obecnego roku.

Strona 1 z 22