Łowiec chełmski
poniedziałek, 28 września 2015 09:48

Bażanty z dotacją

Siedem kół łowieckich uczestniczyło w realizacji zadania „Zwiększenie liczebności bażanta na terenie ZO PZŁ w Chełmie”, obejmującego szereg działań zmierzających do zwiększenia liczebności zwierzyny drobnej a w konsekwencji do jej zagęszczenia w terenie, poprzez zasiedlenie, przy jednoczesnej redukcji drapieżników i poprawieniu środowiskowych warunków bytowania zwierzyny.

 

Czterdziestu jeden zawodników rywalizowało w Turnieju Kół Macierzystych Okręgu PZŁ w Chełmie w wieloboju myśliwskim zorganizowanym na strzelnicy myśliwskiej w Kumowej Dolinie.

poniedziałek, 14 września 2015 09:16

XXI Turniej Chmielakowy

Tegoroczne zawody chmielakowe zostały zorganizowane 5 września.

poniedziałek, 24 sierpnia 2015 11:21

Towarzyszki broni

Puchar Dian to impreza, podczas której kobiety-myśliwi mogły sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Sędziowali mężczyźni, których panie zaskoczyły celnością oraz wzorowym podejściem do zasad bezpieczeństwa.

W niedzielę (2 sierpnia) odbył się zjazd myśliwych z chełmskiego okręgu. Uczestniczyło w nim 53 z 57 wybranych delegatów.

poniedziałek, 27 lipca 2015 10:55

Chełmskie Grand Prix

W słoneczną sobotę, 18 lipca, strzelnica myśliwska ZO PZŁ w Chełmie w Kumowej Dolinie gościła uczestników Chełmskiego Grand Prix w wieloboju myśliwskim. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Marian Rudnik - prezes ORŁ w Chełmie.