poniedziałek, 25 kwietnia 2011 07:59

Zaproszenie na zawody Koła ChSM

Zarząd Koła przy Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza wędkarzy na zawody towarzyskie o Memoriał Zbyszka Janiszewskiego, które odbędą się 3 maja na jez. Glinki w Orchówku. Wyjazd autokaru z Chełma o godz. 6 w dniu zawodów (stała trasa przejazdu).

poniedziałek, 25 kwietnia 2011 07:58

II Spławikowe Grand Prix Okręgu

Zawody odbędą się na rzece Wieprz w miejscowości Tarnogóra - 30 kwietnia (sobota). Startują seniorzy oraz w sektorze mieszanym kobiety kadeci i młodzież. Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane w biurze Zarządu Okręgu PZW w Chełmie (tel. 82 563 08 22) do 28 kwietnia. Dojazd do łowiska jest bardzo prosty, a organizatorzy przygotują odpowiednie oznakowania. Z Chełma trzeba jechać na Zamość i w miejscowości Izbica skręcić w rynku w prawo, minąć most i elektrownię, a po przejechaniu kolejnych kilkuset metrów skręcić w prawo przed punktem LOTTO, drogą która dochodzi do rzeki Wieprz.

wtorek, 26 kwietnia 2011 07:55

Memoriał J. Środka i Wł. Linde

64 zawodników, w tym 13 w kategorii mieszanej (kadeci, młodzież i kobiety) przystąpiło do rywalizacji w pierwszych tegorocznych zawodach Grand Prix Okręgu Chełmskiego na zbiorniku w Majdanie Zahorodyńskim.