środa, 13 kwietnia 2016 09:37

Nie ma bata na NMOW?

Miał być spokój, mieli być przeniesieni, a siedzą, śmieją się wszystkim w twarz - czują się bezkarni i ćpają w najlepsze. Od decyzji minister edukacji o przeniesieniu wszystkich wychowanków ośrodka w Rejowcu do innych placówek minęły już trzy tygodnie. - Ile mamy jeszcze czekać? - pytają zastraszeni mieszkańcy.

środa, 13 kwietnia 2016 09:35

Po władzę na osiedlach

Kampania wyborcza do rad osiedli rozkręca się na dobre. Kandydaci na przewodniczących powoli zabiegają o głosy mieszkańców. Wiele wskazuje na to, że nie wszyscy obecni szefowie rad będą ubiegać się o reelekcję. W wybory angażują się też partie, choć na dobrą sprawę ten szczebel samorządu z polityką nie powinien mieć nic wspólnego…

środa, 13 kwietnia 2016 09:35

Tablica smoleńska w Chełmie

W hołdzie ofiarom katastrofy smoleńskiej poseł Beata Mazurek ufundowała tablicę memorialną, której odsłonięcie na Górze Chełmskiej w Mauzoleum Poległym za Ojczyznę i Naród zostało zaplanowane na 17 kwietnia, bezpośrednio po Mszy św. odprawionej w Bazylice NNMP o godz. 12.30.

środa, 13 kwietnia 2016 09:32

Korumpował setkami euro

(8 kwietnia) Piątek wieczorem, ul. Rampa Brzeska w Chełmie. Patrol drogówki zatrzymał do kontroli ciężarówkę DAF.

środa, 13 kwietnia 2016 09:31

Turbointeres

Pierwszy i na razie jedyny w regionie profesjonalny warsztat regeneracji turbosprężarek do silników powstał niedawno w Sawinie. Klientom oferuje długie gwarancje na naprawy, demontaż na miejscu, a nawet zastępcze auto. I tworzy nowe miejsca pracy...

środa, 13 kwietnia 2016 09:30

Bez kwitka nie da rady

Na niedogodności towarzyszące składaniu wniosku do skorzystania z wychowawczego świadczenia na drugie dziecko poskarżyła nam się mieszkanka Chełma.