środa, 20 kwietnia 2016 11:07

Tyran za kratami

Bił, szarpał, wyzywał i groził śmiercią - za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodziną Wiesław P. z Chełma trafi na pół roku do więzienia. Do zajmowanego wraz z żoną i córką mieszkania tyran będzie mógł wrócić dopiero za rok.

środa, 20 kwietnia 2016 11:07

Pamięć mu szwankowała

Kilkaset sztuk przenośnej pamięci USB trafiło w ręce celników z Dorohuska. Ukrainiec, który próbował przewieźć towar przez granicę, upierał się, że dostał go od nieznajomego.

środa, 20 kwietnia 2016 11:06

Dzicz z Husynnego

- Nagranie nie oddaje całości sprawy, napiętej sytuacji, agresji postronnych osób i ignorowania wydawanych przez funkcjonariuszy poleceń - Straż Graniczna wystosowała oficjalny komunikat w sprawie niedawnej interwencji, z której nagranie wywołało burzę w internecie. A w odpowiedzi pojawił się kolejny film, rejestrujący moment przed zatrzymaniem - widać na nim, jak „biedni chłopcy” z Husynnego zachowują się niczym dzikie zwierzęta.

środa, 20 kwietnia 2016 11:05

Auto rozerwane, kierowca nie żyje

Kierowca stracił panowanie nad kierownicą i zjechał z drogi. Wypadł z auta wraz z siedzeniami i uderzył w drzewo. Rannego 59-latka, z obrażeniami całego ciała, helikopter przetransportował do lubelskiego szpitala. Niestety, nie udało się go uratować. Zmarł po kilku dniach.

środa, 20 kwietnia 2016 11:05

Gwałciciel(e) wciąż na wolności

Pod koniec marca do chełmskiej Prokuratury Rejonowej zgłosiła się młoda mieszkanka miasta. Kobieta powiedziała śledczym, że przypuszcza, iż mogła paść ofiarą gwałtu. Nie potrafiła jednak wskazać tego, kto mógłby to zrobić. Wszystko wskazuje na to, że do jej drinka dosypano tzw. tabletkę gwałtu.

środa, 20 kwietnia 2016 11:04

Kradł, aż wpadł

Najpierw zaczął odczuwać chroniczne pragnienie, więc sukcesywnie odwiedzał chełmskie supermarkety i wynosił z nich butelki z alkoholem. Potem połakomił się na kobiecą torebkę. 30-latek usłyszał już zarzuty.