czwartek, 19 maja 2011 13:06

Narkogangole

(8 maja) 2 kilogramy marihuany i 400 gramów amfetaminy mieli w samochodzie chełmscy kibole. Za kratki powędrował jeden z nich - 22-letni Kamil N. ps. „Biały”, któremu śledczy udowodnili zakup narkotyków od lubelskiego dilera Marcina P. ps. „Dizel”.

czwartek, 19 maja 2011 13:04

Majątki naszych samorządowców

Który radny zarabia najwięcej? Kto jeździ najdroższym samochodem i kto najwięcej zaoszczędził? Zajrzeliśmy do oświadczeń majątkowych chełmskich radnych. Większości z nich powodzi się nieźle, ale są też i tacy, którzy żyją tak, jak przeciętni chełmianie.

czwartek, 19 maja 2011 13:02

Ogołocili dom ze wszystkiego

Takiego włamania nie pamiętają najstarsi chełmscy policjanci. Z willi chełmskiego przedsiębiorcy w Janowie złodzieje wynieśli wszystko, co cenne - telewizory, komputery, telefony, rozebrali kuchnię, a nawet wymontowali centralny odkurzacz. Straty - kilkanaście tysięcy złotych. Skok wygląda na dokładnie zaplanowany.

czwartek, 19 maja 2011 12:59

Prezydent w kręgu podejrzeń

Prokuratura sprawdza czy pozwolenie na budowę myjni samochodowej przy al. Armii Krajowej w Chełmie i wjazdu do niej wydano zgodnie z prawem. Pod dokumentami widnieje podpis wiceprezydenta Józefa Górnego. - Śledztwo na razie prowadzone jest w sprawie, a nie przeciwko konkretnym osobom - zastrzega prokuratura. - Nic nie wiem o żadnym postępowaniu. Ale jeśli jest, to dobrze, bo wyjaśni wszystkie wątpliwości - mówi wiceprezydent Górny.