LUBLIN

Kinga Kołosińska i Monika Brzostek z AZS UMCS TPS Lublin, najlepsze polskie siatkarki plażowe, udziału w turnieju z cyklu World Tour w siatkówce plażowej, rozgrywanym w brazylijskiej Vitorii nie zaliczą do udanych.

czwartek, 24 marca 2016 10:56

W II lidze siatkarzy

Świdnicka Avia zakończyła sezon na ósmym miejscu Siatkarze świdnickiej Avii dwukrotnie w ubiegłym tygodniu zmierzyli się z AKS V LO Rzeszów w meczach o 7-8. miejsce w II lidze.

W sobotę w wąwozie Rury odbyły się pierwsze tegoroczne zajęcia na biegowej ścieżce prowadzone przez trenera Piotra Kitlińskiego, dyrektora lubelskiego maratonu. Na treningu zjawiło się 14 śmiałków.

czwartek, 24 marca 2016 10:55

Początek sezonu tuż-tuż

Jakub Piątek, najlepszy lubelski motocyklista, po ubiegłorocznej obronie tytułu mistrza świata juniorów w cross country i niezwykle udanym starcie w Radzie Dakar 2016 już wkrótce rozpocznie udział w kolejnej edycji mistrzostw globu. 2 kwietnia wystartuje w pierwszej rundzie MŚ, rajdzie Abu Dhabi Desert Challange w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

czwartek, 24 marca 2016 10:55

Zobacz, gdzie odbędą się zajęcia

Spotkania zaplanowano w różnych miejscach Lublina. 2 kwietnia uczestnicy będą biegali po poligonie (start godz. 10 przy ul. Koncertowej obok Lidla), 9 kwietnia i 18 czerwca w Parku Ludowym (parking przed Areną Lublin, wejście G), 16 kwietnia i 11 czerwca w wąwozie na Kalinowszczyźnie (boiska przy ul. Klleberga), 23 kwietnia i 28 maja nad Zalewem Zemborzyckim (scena przy Ośrodku Słoneczny Wrotków), 30 kwietnia w wąwozie Jana Pawła II (scena plenerowa na wysokości ul. Bursztynowej), 7 maja w centrum Lublina (plac Teatralny przed CSK), 14 maja w Muzeum Wsi Lubelskiej, 21 maja w Ogrodzie Saskim (muszla koncertowa, wejście od ul. Leszczyńskiego), 4 czerwca w Ogrodzie Botanicznym. Ostatnie zajęcia przed wakacjami 25 czerwca zaplanowano w wąwozie Rury.

czwartek, 24 marca 2016 10:53

Złoto dla Martyny Bugały

Udanie zaprezentowała się nieliczna, bo zaledwie trzyosobowa reprezentacja zawodniczek AZS UMCS Lublin podczas rozgrywanych w Białej Podlaskiej Mistrzostw Makroregionu Młodziczek w Biegach Przełajowych.

czwartek, 24 marca 2016 10:52

Dobry początek wiosny

Udanie rundę wiosenną rozgrywek III ligi rozpoczęły nasze zespoły. Motor pokonał na Arenie Lublin 3:1 Tomasovię, świdnicka Avia rozgromiła przed własną publicznością aż 7:0 zamojskiego Hetmana, a Lublinianka w wyjazdowej potyczce zremisowała 1:1 z Piastem Tuczempy.

czwartek, 24 marca 2016 10:52

Trzy razy na podium

Trzy medale, srebrny i dwa brązowe zdobyły reprezentantki lubelskich klubów podczas rozgrywanych w sobotę i niedzielę w Aqua Lublin zawodów Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu.

czwartek, 24 marca 2016 10:51

Teraz czas na play-off

Wyjazdowym zwycięstwem 90:68 z JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań koszykarki Pszczółki AZS UMCS Lublin zakończyły sezon zasadniczy Tauron Basket Ligi Kobiet.
Losy sobotniego spotkania w Poznaniu rozstrzygnęły się już w pierwszej kwarcie. Po 10. minutach Pszczółki wygrywały różnicą aż 22 punktów!
Zespół z Lublina do zwycięstwa poprowadziły Drey Mingo i Jhasmin Player. Pierwsza zdobyła 24 punkty i zebrała pięć piłek z tablic, druga rzuciła 17 pkt. i miała siedem zbiórek.
Nasze akademiczki do play-off przystąpią z szóstej pozycji. Rywalem podopiecznych trenera Krzysztofa Szewczyka w walce o półfinały będzie Ślęza Wrocław.

Strona 5 z 148