LUBLIN
czwartek, 03 marca 2016 08:28

Tomasz Borowiec z Pucharem Europy!

Znakomicie w rozgrywanym w Bańskiej Bystrzycy Międzynarodowym Turniej Slovak Open spisał się Tomasz Borowiec ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej. Lublinianin, który po dwuletniej przerwie powrócił do rywalizacji, wygrał kategorię wagową do 86 kg w wersji full-contact, zdobywając tym samym Puchar Europy!

czwartek, 03 marca 2016 08:25

Z myślą o tegorocznych startach

Blisko 90 reprezentantów Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin przez pierwszy tydzień ferii przygotowywało się podczas zgrupowania w Zębie koło Zakopanego do tegorocznych startów.

czwartek, 03 marca 2016 08:25

Czy padnie rekord?

Za 68 dni, 8 maja w Lublinie odbędzie się 4. PZU Maraton Lubelski. Tegoroczny bieg w Kozim Grodzie zapowiada się rekordowo.

czwartek, 03 marca 2016 08:24

Piątka zamiast raka

Już w najbliższą niedzielę, 6 marca w wąwozie Jana Pawła II na Czubach odbędzie się bieg charytatywny Piątka zamiast raka, z którego dochód przeznaczony zostanie na działalność Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie!

13 marca w Lublinie odbędzie się pierwszy w tym roku bieg z cyklu „Chęć na Pięć”. Start i meta zlokalizowane będą na palcu przed Centrum Spotkania Kultur.

Młodzi żużlowcy lubelskiego Klubu Motorowego Cross, którzy w ubiegłym roku zdali licencje żużlowe, wybrali się na zgrupowanie do Chorwacji. Przez tydzień szóstka zawodników pod okiem trenera Roberta Juchy trenowała w Gorcian.

czwartek, 03 marca 2016 08:19

Zrehabilitowały się za wpadkę z Olimpią

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Superligi PGNiG Kobiet MKS Selgros przed własną publicznością pokonał w sobotę bez problemów Łączpol AZS Gdańsk 30:21. Tym samy lublinianki zrehabilitowały się za sensacyjną porażkę, która trzy dni wcześniej poniosły w Nowym Sączu w konfrontacji z Olimpią-Beskidem.

Nasze zespoły, przygotowujące się do rozpoczynającej się za niespełna trzy tygodnie rundy rewanżowej III ligi, rozegrały kolejne sparingi. Co warte podkreślenia, z sześciu gier Motor, Lublinianka i Avia wygrały aż cztery, a dwie zremisowały.

czwartek, 03 marca 2016 08:16

Jeśli nie ze Śląskiem, to z kim?

Koñca czarnej serii koszykarzy lubelskiego Startu nie widać. Lublinianie przegrali w meczu na dole ligowej tabeli ze Śląskiem Wrocław 72:79. O kolejnej, jedenastej z rzędu porażce podopiecznych trenera Michała Sikory zadecydowała ostatnia kwarta, którą goście wygrali różnicą dziesięciu punktów (23:13).

Strona 9 z 148