niedziela, 10 kwietnia 2016 10:10

PRZYJDŹ NA TARGI PRACY I WYGRAJ NAGRODĘ NIESPODZIANKĘ

Napisane przez  admin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza osoby bezrobotne i poszukujące pracy do udziału w Targach Pracy 2016, które odbędą się w najbliższy czwartek 21 kwietnia 2016 r. w godz. 9.30-14.00 w Centrum Targowo – Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie (Park Ludowy).

Targi Pracy 2016 to największe tego typu cykliczne wydarzenie w województwie lubelskim i zarazem jedno z najstarszych i największych w Polsce. Z roku na rok inicjatywa ta przyciąga coraz większą ilość zainteresowanych pracodawców i poszukujących pracy. Co roku swoje stoiska wystawia ponad 120 pracodawców i przedstawicieli instytucji rynku pracy. W ubiegłym roku prezentujące się firmy przedstawiły ponad 1000 ofert pracy na różnorodne stanowiska, przede wszystkim z branż: handlowej, usługowej, gastronomicznej, informatycznej, budowlanej i finansowej. Targi odwiedziło około 10 000 osób.
- Liczymy, że w tym roku frekwencja również dopisze tym bardziej, że oprócz atrakcyjnej oferty rekrutacyjnej ponad 130 wystawców przewidzieliśmy również dodatkowe atrakcje- mówi Katarzyna Kępa Dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie. Jedną z nich jest możliwość wzięcia udziału w Konkursie na „Najciekawsze stoisko wystawiennicze”.
-Nagrodzimy w nim Wystawcę, który - zdaniem publiczności -w sposób najciekawszy zaprezentuje swój profil działalności oraz obowiązujące w nich warunki zatrudnienia- informuje Dyrektor MUP.
Ponadto spośród osób odwiedzających, biorących udział w wydarzeniu, które prawidłowo wypełnią Kupon konkursowy i wrzucą go do urny znajdującej się w Punkcie Informacyjnym, rozlosowana zostanie nagroda NIESPODZIANKA.
Na miejscu odbywać się będą również bezpłatne porady prawne i obywatelskie, osoby odwiedzające będą mogły też skorzystać z pomocy ekspertów przy pisaniu CV i listu motywacyjnego oraz skonsultować się w temacie uzyskania dofinansowania działalności gospodarczej ze środków unijnych.
Udział w imprezie jest bezpłatny.