poniedziałek, 18 kwietnia 2016 08:27

Tola szuka domu

Napisane przez  kg
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Słodki, czarny kundelek o wdzięcznym imieniu Tola szuka nowego domu. Psiaka, gdy był szczeniaczkiem, znaleziono w hydroforni w Wierzchowinach. Dziś ma 1,5 roku.

Tola urodziła się we wrześniu 2014 r. Została znaleziona jako mały szczeniak razem ze swoim rodzeństwem. W sumie psiaków było siedem. W hydroforni w Wierzchowinach znaleźli je pracownicy zakładu. - Dziś tylko Tola czeka na swój dom, jej siostry i bracia już go znalazły - mówi Karina ze Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt - Sekcja Krasnystaw. Karina pokochała Tolę, ale wiecznie nie może się nią zajmować, ma też inne psy, dlatego, mimo że od znalezienia suczki minęło 1,5 roku, wciąż ma nadzieję, że ktoś ją przygarnie. - Tola jest bardzo energicznym psem. Uwielbia zabawy. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, toleruję koty. Idealnym domem dla niej byłby dom, w którym miałaby miejsce do biegania - dodaje Karina.
Suczka jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym. Warunkiem jej adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Więcej informacji pod numerem tel. 781 145 024.