środa, 13 kwietnia 2016 07:38

TRAMPKARZE

Napisane przez  admin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

I LIGA: Niedźwiadek Chełm – Pławanice Kamień 11:2, Sawena Sawin – Włodawianka 2:3. Mecze: Ogniwo Wierzbica – Kłos Chełm, Sparta Rejowiec Fabryczny – Ruch Izbica odbędą się w poniedziałek 11 bm. zaś spotkanie Jedynka Krasnystaw – Victoria Żmudź w środę 13 bm.


Tabela
1. Niedźwiadek 1 3 11-2
2. Włodawianka 1 3 3-2
3. Sawena 1 0 2-3
4. Pławanice 1 0 2-11
II LIGA: Astra Leśniowice – Znicz Siennica Różana 4:4, Hutnik Ruda-Huta – Polesie Urszulin 6:4, Granica Dorohusk – Spółdzielca Siedliszcze 2:1. Pauzowały: Hetman Żółkiewka, Olimpia Wyryki, Frassati Fajsławice.
Tabela
1. Hutnik R.H. 1 3 6-4
2. Granica 1 3 2-1
3. Astra 1 1 4-4
4. Znicz 1 1 4-4
5. Spółdzielca 1 0 1-2
6. Polesie 1 0 4-6

MŁODZICY
I LIGA: Niedźwiadek Chełm – Unia Białopole 1:0, Sawena Sawin – Włodawianka 2:0. Mecze: Ogniwo Wierzbica – Kłos Chełm, Sparta Rejowiec Fabryczny – Ruch Izbica odbędą się w poniedziałek 11 bm. zaś spotkanie Jedynka Krasnystaw – Victoria Żmudź w środę 13 bm.
Tabela
1. Sawena 1 3 2-0
2. Niedźwiadek 1 3 1-0
3. Unia B. 1 0 0-1
4. Włodawianka 1 0 0-2
II LIGA: Frassati Fajsławice – Start Krasnystaw 2:1, Hutnik Ruda-Huta - Vitrum Wola Uhruska 1:9, Granica Dorohusk - Spółdzielca Siedliszcze 8:0, Astra Leśniowice - Brat Cukrownik Siennica Nadolna 2:5, Vojsławia Wojsławice - Hetman Żółkiewka 1:1. Pauzowała Unia Rejowiec.
Tabela
1. Vitrum 1 3 9-1
2. Granica 1 3 8-0
3. Brat Cukrownik 1 3 5-2
4. Frassati 1 3 2-1
5. Hetman 1 1 1-1
6. Vojsławia 1 1 1-1
7. Start 1 0 1-2
8. Astra 1 0 2-5
9. Hutnik R.H. 1 0 1-9
10. Spółdzielca 1 0 0-8

JUNIORZY – LIGA OKRĘGOWA
14. kolejka: Frassati Fajsławice – Ruch Izbica 2:3, Tatran Kraśniczyn - Brat Cukrownik Siennica Nadolna 5:2, Ogniwo Wierzbica - Spółdzielca Siedliszcze 5:1, Sparta Rejowiec Fabr. - Victoria Żmudź 1:1, Kłos Chełm - Włodawianka Włodawa 1:1, Pławanice Kamień - Sawena Sawin 3:0 walkower. Pauza - Unia Rejowiec.
15. kolejka: Victoria Żmudź – Ogniwo Wierzbica 3:2, Sawena Sawin – Kłos Chełm 0:3 vo., Brat Cukrownik Siennica Nadolna – Ruch Izbica 2:6, Spółdzielca Siedliszcze – Tatran Kraśniczyn 1:0, Pławanice Kamień – Frassati Fajsławice 5:4. Pauza – Włodawianka i Sparta Rejowiec Fabryczny.
Tabela
1. Ruch 14 36 49-9
2. Kłos 14 30 37-16
3. Ogniwo 14 27 58-31
4. Frassati 14 27 41-22
5. Unia R. 12 21 31-25
6. Spółdzielca 14 21 30-26
7. Sparta 13 19 31-19
8. Tatran 14 19 20-30
9. Pławanice 14 16 22-54
10. Victoria 14 15 45-50
11. Włodawianka 13 13 31-31
12. Sawena 14 11 13-36
13. Brat Cukrownik 14 1 15-74