Czeka 5000 zł i płatny staż

Studenci, na start! 5 tysięcy złotych oraz płatny staż czeka na zwycięzcę konkursu „Kreatywność kluczem do sukcesu”, który organizuje jeden z największych pracodawców regionu lubelskiego, firma POL-SKONE, znany producent drzwi i okien.

Czwarta już edycja konkursu ma znacznie większy zasięg, adresowana jest bowiem do studentów Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wydziału Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Nowością jest także to, że konkurs odbędzie się w dwóch, niezależnych kategoriach.
– Od początku istnienia firmy, która w minionym roku obchodziła swoje 25-lecie, chętnie współpracujemy z młodymi i kreatywnymi osobami. Nasze doświadczenia z dotychczasowej formuły konkursu są bardzo dobre – kilku laureatów po odbyciu stażu znalazło zatrudnienie w POL-SKONE. Dlatego w tegorocznej edycji postanowiliśmy zaprosić do współpracy nowe uczelnie. Z zainteresowaniem oczekujemy na prace konkursowe. Najlepszym studentom zaproponujemy dobry start w karierze zawodowej – mówi Sławomir Szulżyk, Dyrektor POL-SKONE Sp. z o.o.

 

 


Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu projektu w jednej z dwóch kategorii: „Opracowanie projektu drzwi zewnętrznych, antywłamaniowych lub przeciwpożarowych” lub „Opracowanie niekonwencjonalnej kampanii promocyjnej dla firmy POL-SKONE wybranego produktu lub gamy produktów.” Organizatorzy szczególną uwagę zwrócą na pomysłowość, innowacyjność oraz estetykę nadesłanych prac. Zgłoszenia prac konkursowych przyjmowane są do końca kwietnia.
Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w każdej z dwóch kategorii: za zajęcie pierwszego miejsca nagroda finansowa w wysokości 5 tys. złotych oraz miesięczny płatny staż w firmie POL-SKONE, za zajęcie drugiego miejsca nagroda finansowa w wysokości 2500 złotych. Staże dla laureatów przewidziano w dziale marketingu lub sprzedaży oraz dziale technicznym.
Więcej informacji i regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.pol-skone.pl