środa, 06 kwietnia 2016 07:11

Spotkanie informacyjne w sprawie odnawialnych źródeł energii Wyróżniony

Napisane przez  b
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

We wtorek, 5 kwietnia o godzinie 17 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie odbędzie się spotkanie dotyczące przygotowywania projektu związanego z instalacją urządzeń dostarczających energię cieplną lub elektryczną z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Na spotkanie zapraszane są osoby, które w złożonych ankietach wyraziły zainteresowanie montażem kolektorów słonecznych oraz kolektorów słonecznych razem z panelami fotowoltaicznymi.

Spotkanie dla osób zainteresowanych wyłącznie instalacją paneli fotowoltaicznych odbędzie się w późniejszym terminie. Na spotkaniu wyjaśnione zostaną zasady udziału w projekcie. Omówione również będą kryteria wyboru oraz warunki finalnego uczestnictwa.
Spotkanie jest kolejnym etapem przygotowywania projektu, na realizację którego Włodawa ubiega się o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. W ramach projektu miasto będzie się ubiegać o dofinansowanie na kolektory słoneczne oraz panele fotowoltaiczne dla mieszkańców indywidualnych. Planowany jest również wniosek związany z OZE dla włodawskich przedsiębiorców.