poniedziałek, 04 kwietnia 2016 08:39

Kierowcy na start!

Napisane przez  bm
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę 10 kwietnia odbędzie się Samochodowy RallySprint o Puchary Skate Shopu METRO organizowany przez Automobilklub Chełmski.

Zbiórka uczestników o godz. 10:00 w Centrum Handlowym WSCHÓD w Chełmie przy ul. Hrubieszowskiej 102, gdzie odbędą się wszystkie przejazdy. Wjazd bramą przy poczcie, pierwszą od strony miasta. Impreza ma charakter ogólnodostępny, warunkiem startu jest posiadanie prawa jazdy przez kierowcę oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Jej celem jest poprawa umiejętności prowadzenia samochodu oraz wyzwolenie dużej dawki adrenaliny.
W ramach imprezy odbędzie się pięć przejazdów. Puchary i medale czekają na trzech najlepszych kierowców w klasyfikacji generalnej i w czterech klasach w zależności od pojemności silnika (do 1300, do 1600, do 2000 i powyżej 2000 ccm). Spośród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane przydatne upominki. Organizatorzy dziękują pizzerii Da Grasso, Centrum Kserografii i firmie SUNgraf za wsparcie oraz Centrum Handlowemu Wschód za udostępnienie terenu.