„Zdrojowe Osiedle” wkrótce przyjmie pierwszych lokatorów

Wiosenny weekendowy wyjazd do Nałęczowa dla wielu z nas jest nie lada atrakcją. Może warto pójść dalej i po prostu zamieszkać na stałe w Nałęczowie? Urocze mieszkanie wśród zieleni i w zdrowym klimacie oraz z pełnym dostępem do infrastruktury uzdrowiskowej – to naprawdę kusząca perspektywa.

Spełnieniem tych marzeń jest nowo powstające „Zdrojowe Osiedle” przy ul. Wiercieńskiego (900 m od Parku Zdrojowego) w Nałęczowie, na które już w II kwartale tego roku wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. To zespół budynków wielorodzinnych o stylowej architekturze, nawiązującej do zabytkowych nałęczowskich willi. W budynkach znajdą się lokale mieszkalne i usługowe o powierzchni 42-108 mkw. w cenie 5900 zł/mkw. – stan developerski. Na chętnych czekają apartamenty i mieszkania 2-, 4-pokojowe. Każde mieszkanie posiada taras lub balkon, a duże dwupoziomowe apartamenty – taras na parterze i balkon na piętrze.
Wizytówką oferowanych budynków są elewacje o pastelowych odcieniach z dużą ilością naturalnego drewna z estetycznymi detalami w stylu – jak pisał Gałczyński – „świdermajer”. W przypadku lokali położonych na parterze naturalnym przedłużeniem tarasu jest trawnik otaczający dom. Powierzchnie ogrodów i tarasów pozwolą mieszkańcom na spokojny wypoczynek.
Zaplanowana jest odpowiednia ilość miejsc parkingowych przy budynkach oraz wzdłuż głównego ciągu komunikacyjnego.

 

 

Atuty „Zdrojowego Osiedla”:
– prestiżowa lokalizacja w znanym uzdrowisku
– bardzo dobra infrastruktura, szkoły, sklepy, usługi, urzędy zlokalizowane niedaleko osiedla
– wspaniała przyroda
– w okolicy wyciągi narciarskie, szlaki turystyczne (spacerowe do nordic walking, konne), usługi spa & wellness
– komfort, bezpieczeństwo, usługa zarządzania najmem.
– wszędzie blisko: Park Zdrojowy – 900 m, stacja kolejowa – 3 km, sanktuarium w Wąwolnicy – 3 km
Kazimierz Dolny – 20 km, Lublin – 23 km, węzeł Warszawa-Lublin – 12 km, lotnisko Lublin-Świdnik – 35 km
Więcej informacji:
Zdrojowe Osiedle w Nałęczowie, ul. Wiercieńskiego. MAKK Development Sp. z o. o. Sp. K., Biuro Sprzedaży: ul. B. Prusa 8, Lublin, tel. 797 605 312,
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.zdrojoweosiedle.pl