poniedziałek, 21 marca 2016 10:24

Składki w kołach

Napisane przez  admin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Koło Środowiskowe - składki na rok 2016 można opłacać u skarbnika Jana Adamczyka po uprzednim kontakcie telefonicznym (Chełm, ul. Wolności 7/11, tel. 728 872 012).

Koło przy Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - składki na 2016 rok można opłacać u skarbnika Stefana Adamowskiego we wtorki w siedzibie koła przy ul. Lwowskiej 51 a (za biurowcem ChSM) oraz w zaprzyjaźnionym Sklepie Wędkarskim SUM na os. Słoneczne (po uprzednim kontakcie telefonicznym - 508 294 732).

Tydzień Czystości Wód

Od 1 do 7 kwietnia każdego roku wędkarze obchodzą tzw. Tydzień Czystości Wód. W tym okresie prowadzone są prace porządkowe na łowiskach oraz patrole mające na celu ujawnianie ujść ścieków do wód oraz miejsc, w których nielegalnie składowane są śmieci. Niektóre koła prowadzą dodatkowe działania edukacyjne, organizując prelekcje nt. czystości środowiska i ekologii oraz konkursy plastyczne dla młodzieży. W Okręgu Chełmskim te działania mają wieloletnią tradycję i prowadzone są nie tylko w okresie obchodów, lecz przez cały rok.

 

Pstrąg na Gliniankach Horodyskich. 

WKS „Chełm” zaprasza na pierwsze w regionie zawody spinningowe w połowie pstrąga tęczowego.

Zawody odbędą się w dniach 9-10 kwietnia na Gliniankach Horodyskich (starych) w dwóch 5-godzinnych turach, na „żywej rybie”. Zbiórka zawodników o godz. 7:00.
Łowisko będzie zarybione dużą ilością pstrąga tęczowego, co gwarantuje przeżycie wielu emocjonujących holi tej walecznej ryby.
Po zakończeniu zawodów (niedziela) przewidziane ognisko. Uczestnicy „Pucharu” będą mogli wędkować do zmroku, zabierając złowione ryby.
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 6 kwietnia (środa) w sklepie wędkarskim Moczykij (Chełm, ul. Lubelska 54).
Więcej informacji i regulamin zawodów dostępne w sklepie oraz na stronie PZW Chełm a także telefonicznie pod numerami telefonu 783 601 600 i 513 128 583.