poniedziałek, 29 lutego 2016 12:18

Nowy Hyundai Elantra już u nas

Napisane przez  admin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Hyundai Motor Poland rozpoczął przyjmowanie zamówień na całkowicie nowy model Elantra, jeszcze przed pojawieniem się samochodu w salonach dealerskich. Polska jest największym rynkiem, jeśli chodzi o sprzedaż sedanów w Europie, stąd decyzja o jak najszybszym przedstawieniu oferty na ten model.

- Klienci, którzy zdecydują się na zakup nowej Elantry na etapie przedpremierowej sprzedaży, mają możliwość skorzystania ze specjalnej oferty opartej na trzech korzyściach: specjalnym upominku finansowym, dedykowanym dla tego modelu atrakcyjnym kredycie oraz premii za odkup użytkowanego dotychczas samochodu - mówi Katarzyna Kaszubkiewicz z Hyundaia.
Oferowany model to już szósta generacja Elantry, będącej najlepiej sprzedającym się modelem Hyundaia na świecie. Auto umacnia swoją popularność dzięki dynamicznej, eleganckiej sylwetce. Nowy samochód wyróżnia się pod względem liczby rozwiązań gwarantujących wygodę i bezpieczeństwo. Fotel kierowcy ze zintegrowanym systemem pamięci (IMS) zapewnia maksimum komfortu, a inteligentny bagażnik ułatwia załadunek, otwierając się automatycznie, gdy kierowca posiadający kluczyk znajduje się w bliskiej odległości. Nowoczesne rozwiązania, takie jak system wykrywania martwego pola (BSD), czy system ostrzegania przed pojazdami nadjeżdżającymi z tyłu (RCTA) zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Polska jest rynkiem, na którym nowy Hyundai Elantra zostanie po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany klientom w Europie. Samochód będzie miał swoją europejską premierę 31 marca podczas targów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu. Podstawowa cena Elantry z silnikiem o pojemności 1.6l i mocy 128 KM wynosi 67 900 zł.