poniedziałek, 20 maja 2013 12:45

Grała Młodzież

Napisane przez  red
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH
Wyniki spotkań sobotnio-niedzielnych: Avia Świdnik – Niedźwiadek Chełm 1:4, Unia Hrubieszów – AMSPN Hetman Zamość 4:2, Orlęta Radzyń Podlaski – Bogdanka Łęczna 3:2, Widok Lublin – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:0, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Wisła Puławy 0:3, TOP 54 Biała Podlaska – Lewart MOSiR Lubartów przełożony.


Tabela
1. AMSPN Hetman 18 41 70-18
2. Wisła 20 39 54-19
3. TOP 54 Biała P. 19 34 50-24
4. Widok 19 32 34-28
5. NIEDŹWIADEK 19 28 43-39
6. Avia 18 22 21-40
7. Bogdanka 20 21 25-51
8. Tomasovia 18 20 22-32
9. Orlęta R.P. 19 20 32-59
10. Unia H. 20 17 32-59
11. Huragan 18 15 18-53
12. Lewart 18 5 8-63
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH
Wyniki spotkań sobotnio-niedzielnych: Niedźwiadek Chełm – Victoria Parczew 5:2, Stal Kraśnik – Polesie Kock 3:0, Gryf Gmina Zamość – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:8, GLKS Potok Wielki – Olimpia Miączyn 3:1, Stal Poniatowa – Sławin Lublin 0:2. Pauza – Włodawianka i Mazowsze Stężyca. Mecz zaległy: Polesie Kock – Sławin Lublin 1:2.
Tabela
1. Huragan 17 41 78-26
2. NIEDŹWIADEK 16 38 69-25
3. Sławin 18 37 46-35
4. Stal P. 15 27 54-40
5. Potok Wielki 16 26 48-41
6. WŁODAWIANKA 15 24 44-35
7. Stal K. 16 23 39-26
8. Polesie 18 21 37-43
9. Victoria 16 15 21-34
10. Olimpia 17 14 34-57
11. Gryf Gmina 16 13 30-55
12. Mazowsze 15 3 10-84
II LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH
Wyniki spotkań sobotnio-niedzielnych: Jedynka Krasnystaw – Motor Lublin 1:3, Ogniwo Wierzbica – Orlęta Łuków 2:1, Sparta Rejowiec Fabryczny – ChKS Chełmianka 2:3, OSiR Biłgoraj – Omega Stary Zamość 2:0, Granit Bychawa – Wisła Puławy 0:0, Płomyk Różanka – Lublinianka/Wieniawa 4:2. Pauza – Janowianka.
Tabela
1. Motor 18 44 71-14
2. OGNIWO 18 43 60-20
3. Wisła 18 41 59-12
4. JEDYNKA 18 33 65-16
5. OSiR Biłgoraj 19 32 27-25
6. Orlęta Ł. 18 28 43-27
7. Granit 19 25 31-49
8. SPARTA 18 19 28-47
9. CHEŁMIANKA 18 19 26-73
10. Omega 17 17 23-48
11. PŁOMYK 18 15 28-52
12. Janowianka 18 12 21-51
13. Lublinianka 17 10 18-67

 


LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY MŁODSZYCH
Wyniki spotkań sobotnio-niedzielnych: Niedźwiadek Chełm – Orlęta Łuków 2:1, Widok Lublin – MUKS Kraśnik 5:1, TOP 54 Biała Podlaska – Wisła Puławy 4:1, Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin – Bogdanka Łęczna 4:1, Dubler Opole Lubelskie – AMSPN Hetman Zamość 0:7, Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:4, BKS Lublin – Lewart MOSiR Lubartów przełożony. Mecze zaległe: Niedźwiadek Chełm – Widok Lublin 0:7, Orlęta Łuków – Lewart MOSiR Lubartów 1:0.
Tabela
1. PN Motor 19 57 110-16
2. Widok 19 46 90-26
3. Orlęta Ł. 20 43 53-27
4. Tomasovia 20 42 76-40
5. MUKS Kraśnik 19 35 91-33
6. BKS Lublin 19 30 48-49
7. TOP 54 Biała P. 19 27 50-40
8. Bogdanka 19 27 50-42
9. AMSPN Hetman 19 21 44-54
10. Wisła 19 19 34-60
11. NIEDŹWIADEK 20 16 22-73
12. Lewart 19 14 29-79
13. Avia 19 6 23-71
14. Dubler 19 3 15-122
LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH
Wyniki spotkań sobotnio-niedzielnych: TOP 54 Biała Podlaska – Niedźwiadek Chełm 1:1, Piłkarskie Nadzieje 2000 Motor Lublin – Lewart MOSiR Lubartów 4:1, Piłkarskie Nadzieje 2001 Motor Lublin – BKS Lublin 1:0, Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0, MKS Ryki – Lublinianka/Wieniawa 5:3, OSiR Biłgoraj – Bogdanka Łęczna 3:0, Widok Lublin – Wisła Puławy 10:0. Zaległy mecz: Tomasovia – PN 2000 Motor Lublin 0:1.
Tabela
1. OSiR Biłgoraj 19 43 52-19
2. PN 2000 Motor 20 43 61-20
3. Avia 19 41 52-13
4. NIEDŹWIADEK 19 40 52-22
5. Widok 20 36 60-26
6. TOP 54 Biała P. 19 32 43-26
7. Bogdanka 19 32 41-25
8. BKS Lublin 19 30 52-29
9. MKS Ryki 20 29 35-37
10. PN 2001 Motor 20 22 42-48
11. Tomasovia 20 12 28-48
12. Lublinianka 19 11 32-54
13. Wisła 19 7 22-71
14. Lewart 20 0 9-142

 


LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH
Wyniki spotkań sobotnio-niedzielnych: TOP 54 Biała Podlaska – Niedźwiadek Chełm 4:0, Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin – BKS Lublin 1:3, Avia Świdnik – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0, MKS Ryki – Lublinianka/Wieniawa 2:1, LKP Motor Lublin – Lewart MOSiR Lubartów 10:1, Dubler Opole Lubelskie – Bogdanka Łęczna 5:0, Widok Lublin – Wisła Puławy 0:7.
Tabela
1. TOP 54 Biała P. 19 50 97-20
2. NIEDŹWIADEK 19 44 70-26
5. LKP Motor 18 35 87-35
6. Dubler 20 35 60-34
3. Tomasovia 19 34 61-30
4. Widok 20 33 74-35
7. Avia 19 32 44-36
9. BKS Lublin 19 28 46-47
8. Wisła 19 25 60-58
10. PN Motor 19 24 43-60
11. MKS Ryki 20 24 34-51
12. Lublinianka 19 15 24-63
13. Bogdanka 19 7 29-119
14. Lewart 20 0 6-135
I LIGA TRAMPKARZY – CHEŁM
Wyniki meczów sobotnio-niedzielnych: Frassati Fajsławice – Ogniwo Wierzbica 0:0, Hutnik Dubeczno – ChKS Chełmianka 0:7, Hetman Żółkiewka – Niedźwiadek Chełm 4:2, Granica Dorohusk – Sparta Rejowiec Fabryczny 3:2, Ruch Izbica – Kłos Chełm 7:0, Znicz Siennica Różana – Sawena Sawin 2:1. Zaległy mecz: Ogniwo Wierzbica – Granica Dorohusk 0:0, Sawena Sawin – Frassati Fajsławice 1:4.
Tabela
1. Ruch 6 18 29-2
2. Chełmianka 5 15 30-3
3. Hetman 6 15 26-5
4. Granica 6 13 16-14
5. Niedźwiadek 5 12 28-7
6. Znicz 6 6 17-18
7. Frassati 5 5 6-9
8. Ogniwo 6 5 6-17
9. Sparta 6 4 13-19
10. Sawena 6 3 13-20
11. Kłos 5 3 7-25
12. Hutnik D. 6 0 4-56

 


I LIGA MŁODZIKÓW – CHEŁM
Wyniki meczów sobotnio-niedzielnych: Frassati Fajsławice – Ogniwo Wierzbica 1:2, Hutnik Dubeczno – ChKS Chełmianka 1:24, Hetman Żółkiewka – Niedźwiadek Chełm 1:6, Granica Dorohusk – Sparta Rejowiec Fabryczny 0:1, Ruch Izbica – Kłos Chełm 3:1, Znicz Siennica Różana – Sawena Sawin 1:2. Zaległy mecz: Ogniwo Wierzbica – Granica Dorohusk 8:1, Sawena – Frassati 0:1.
Tabela
1. Ogniwo 6 14 23-4
2. Niedźwiadek 5 13 19-4
3. Ruch 6 11 12-12
4. Chełmianka 5 10 34-6
5. Sparta 6 10 10-5
6. Kłos 5 9 8-7
7. Sawena 6 8 8-6
8. Znicz 6 7 10-12
9. Frassati 5 6 6-9
10. Hetman 6 5 7-13
11. Granica 6 4 5-17
12. Hutnik D. 6 1 4-46
II LIGA TRAMPKARZY – CHEŁM
Wyniki meczów sobotnio-niedzielnych: Spółdzielca Siedliszcze – Hutnik Ruda-Huta 1:1, Brat Cukrownik Siennica Nadolna – Start Krasnystaw 3:0, Zryw Gorzków – Unia Rejowiec 8:0, Unia Białopole – Jedynka Krasnystaw 1:12, Pławanice Kamień – Olimpia Wyryki 0:10, Vitrum Wola Uhruska – Astra Leśniowice 3:0 vo.
Tabela
1. Jedynka 6 18 66-2
2. Zryw 6 15 32-8
3. Hutnik R.H. 6 13 40-6
4. Vitrum 6 13 23-7
5. Olimpia 6 9 33-20
6. Spółdzielca 6 8 16-13
7. Unia R. 6 8 12-24
8. Unia B. 6 6 22-35
9. Brat 6 6 8-32
10. Astra 6 6 12-42
11. Pławanice 6 3 4-44
12. Start 6 0 3-37
II LIGA MŁODZIKÓW – CHEŁM
Wyniki meczów sobotnio-niedzielnych: Spółdzielca Siedliszcze – Hutnik Ruda-Huta 12:0, Vojsławia Wojsławice – Jedynka Krasnystaw 3:3.
Tabela
1. Start 4 12 25-2
2. Spółdzielca 5 12 23-3
3. Jedynka 4 10 24-6
4. Vojsławia 3 4 6-8
5. Unia R. 2 3 6-6
6. Astra 5 3 2-23
7. Victoria 2 0 3-8
8. Hutnik R.H. 5 0 3-36
LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW
Wyniki spotkań środowych: Start Krasnystaw – Hetman Żółkiewka 2:0, Kłos Chełm – Frassati Fajsławice 3:2, Granica Dorohusk - Unia Rejowiec 3:2, Hutnik Ruda Huta - Pławanice Kamień 2:1, Tatran Kraśniczyn – Brat Siennica Nadolna 5:1. Pauza – Ruch Izbica i Vitrum Wola Uhruska.
Wyniki meczów sobotnio-niedzielnych: Unia Rejowiec – Pławanice Kamień 4:2, Vitrum Wola Uhruska – Ruch Izbica 3:0, Kłos Chełm – Tatran Kraśniczyn 2:0, Start Krasnystaw – Hutnik Ruda-Huta 6:2, Hetman Żółkiewka – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 1:0. Pauza – Granica Dorohusk i Frassati Fajsławice.
Tabela
1. Kłos 17 39 54-26
2. Unia R. 17 35 54-32
3. Hetman 17 33 45-33
4. Granica 17 30 44-24
5. Start 17 27 41-34
6. Tatran 16 25 38-27
7. Brat Cukrownik 18 25 49-42
8. Pławanice 18 23 53-37
9. Frassati 17 21 56-50
10. Vitrum 17 15 26-51
11. Hutnik R.H. 16 13 19-74
12. Ruch 17 7 14-63
KLASA „A” JUNIORÓW
Wyniki meczów sobotnio-niedzielnych: Sawena Sawin – Bug Hanna 4:3, Victoria Żmudź – Spółdzielca Siedliszcze 1:2, Astra Leśniowice – Zryw Gorzków 4:0. Pauza – Leszkopol Bezek.
Tabela
1. Zryw 7 16 20-11
2. Bug 8 15 20-21
3. Sawena 6 10 13-18
4. Astra 8 10 18-27
5. Victoria 8 9 23-15
6. Spółdzielca 4 7 10-11
7. Leszkopol 8 6 23-26

Więcej z tej kategorii: « Grała Młodzież